KORTY TENISOWE

NAWIERZCHNIE SPORTOWE

HALE SPORTOWE

PROJEKTOWANIE

KONTAKT

Oficjalny Dostawca nawierzchni dla BARCLAYS ATP WORLD TOUR FINALS, LONDYN.

GreenSet to wiodący na świecie ekspert w dziedzinie akrylowych nawierzchni tenisowych. W ciągu ostatnich 30 lat nawierzchnie GreenSet zostały zainstalowane na ponad 500 turniejach i eventach sportowych, w tym między innymi: turniejach ATP, WTA, Davis Cup i Igrzyskach Olimpijskich.

Wieloletnie doświadczenie

GreenSet to firma z ponad 50-latnią tradycją. Od 1982 roku lat GreenSet jest oficjalnym dostawcą ATP. Dzięki przejęciu firmy przez Javiera Sancheza Vicario (zwycięzcę 30 turniejów ATP) mały, rodzinny biznes przerodził się w rozpoznawalną na całym świecie korporację, z których usług korzystają najbardziej prestiżowe ośrodki i federacje tenisowe.

Rodzaje nawierzchni:

  • GreenSet ® Grand Prix to żywiczna nawierzchnia syntetyczna gwarantująca perfekcyjne odbicie piłki oraz długą żywotność kortów (zarówno w hali, jak i na zewnątrz). Idealna do wszystkich stylów gry, zapewniająca graczom odpowiedni komfort.
  • GreenSet® Club to żywiczna nawierzchnia syntetyczna przeznaczona zarówno do kortów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Posiada zbliżone właściwości do GrennSet® Grand Prix, ale dzięki mniejszej ilości warstw stanowi bardziej ekonomiczne rozwiązanie.
  • GreenSet® PGS to żywiczna nawierzchnia syntetyczna idealna do multifunkcyjnych boisk sportowych (piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, itd.). Charakteryzuje się mniejszą chropowatością niż nawierzchnie tenisowe. Do instalacji w halach i na obiektach zewnętrznych.
  • GreenSet® Grand Prix Cushion zapewnia maksymalny komfort gry na najwyższym poziomie. GreenSet® Grand Prix Cushion jest wyściełana mieszanką gęstych cząsteczek gumy, mineralnym wypełniaczem oraz naturalnymi włóknami celulozy.
  • GreenSet® Confort idealna nawierzchnia do montażu w halach. Pod żywiczna warstwa akrylowa znajduje się specjalna warstwa z gumy zwiększająca komfort gry. Możliwa instalacja na podłożu betonowym, asfaltowym lub drewnianym.
  • GreenSet® Tradition jest nawierzchnią zbliżoną parametrami do tradycyjnej nawierzchni ceglastej. Jednak dzięki swoim właściwościom umożliwia znaczne wydłużenie sezonu oraz ograniczenie do minimum czynności związanych z utrzymaniem kortu.

Nawierzchnie dla wszystkich graczy:

Nawierzchnie GreenSet charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i długą żywotnością. Spełniają wszystkie normy Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF). Kategoria ITF 1 – Tempo: Wolne
Kategoria ITF 2 – Tempo: Średnio-Wolne
Kategoria ITF 3 - Tempo: Średnie
Kategoria ITF 4 – Tempo: Średnio-Szybkie

Najwyższa jakość

GreenSet spełnia wymagania zawarte w ISO 9001: 2008 Systemy zarządzania oraz ISO 14001: 2004 Zarzadzanie środowiskiem. Wszystkie komponenty nawierzchni GreenSet są mieszane komputerowo i dostarczane w specjalnych pojemnikach. Aplikowane w ściśle określony sposób umożliwiający równomierne rozporwadzenie wszystkich elementów (żywice, pigmenty, piasek kwarcowy). Taki proces produkcji gwarantuje oprócz najwyższej jakości identyczne właściwości nawierzchni na całej powierzchni kortu.


Nawiększe turnieje w 2014 roku


Turnieje rozgrywane na nawierzchniach GreenSet w latach 1982-2014