KORTY TENISOWE

NAWIERZCHNIE SPORTOWE

HALE SPORTOWE

PROJEKTOWANIE

KONTAKT

Nawierzchnie akrylowe

Nawierzchnie akrylowe stosuje się przede wszystkim do budowy kortów tenisowych. Na takich właśnie nawierzchniach odbywa się szereg tenisowych turniejów. Wysokie walory estetyczne i stosunkowo niska cena zwiększa ich popularność i zakres stosowania w tym na szkolnych boiskach wielofunkcyjnych i boiskach do koszykówki. Nawierzchnia akrylowa jest elastyczna i paroprzepuszczalna, oraz posiada bardzo ograniczoną przesiąkliwość. Akryl zapewnia dobrą przyczepność obuwia, a co za tym idzie, dużą dynamikę gry. Ponadto nawierzchnie wykonane z akrylu wyróżniają się trwałością, wytrzymałością

i unikalną żywotnością.

Estetyczne, trwałe, wielofunkcyjne.

 

Wykonywane są z bardzo wysokiej jakości żywic syntetycznych. Są to nawierzchnie bezspoinowe, które poprzez swoją elastyczność zapewniają bardzo dobre odbicie piłki. Nawierzchnie akrylowe posiadają wysoką odporność na ścieranie. Ich atrakcyjność zwiększają dodatkowo: bogata kolorystyka, brak konieczności wykonywania specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych oraz stosunkowa niska cena montażu.

 

Komponenty do nawierzchni akrylowej, w postaci kilku warstw, nanosi się ręcznie za pomocą specjalistycznych narzędzi. Ostatnia warstwa nadaje nawierzchni żądany kolor.