KORTY TENISOWE

NAWIERZCHNIE SPORTOWE

HALE SPORTOWE

PROJEKTOWANIE

KONTAKT

 

Nawierzchnie poliuretanowe to bardzo popularne i wielofunkcyjne systemy do zastosowania na boiskach sportowych. Dzięki zastosowaniu komponentów najwyższej jakości możemy zaoferować produkt o doskonałych parametrach sportowych i użytkowych. Nawierzchnie te wykonywane są bezpośrednio na placu budowy przy użyciu specjalistycznych maszyn. Są to nawierzchnie o wysokiej elastyczności, dobrze amortyzujące, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Nawierzchnie te są zbudowanie z mieszanki żywic poliuretanowych i granulatów gumowych.

Nawierzchnie poliuretanowe

Bezpieczeństwo

i komfort użytkowania.

 

Aby nawierzchnia poliuretanowa służyła użytkownikom przez długi czas, spełniając wszystkie obowiązujace wymagania, musi być instalowana

w odpowiendnich warunkach. Podbudowa musi być odpowiednio oczyszczona i osuszona (maksymalna dopuszczalna wilgotność wynosi 4 %), zakres temperatury powietrza od +10 do +25 st. C., brak opadów atmosferycznych.

 

W zależności od panujacych warunków atmosferycznych (temperatura

i wilgotność powietrza) zmienia się czas schnięcia poszczególnych warstw, impregnatów, lepiszczy. Dlatego ważne jest aby montaż nawierzchni poliuretanowych odbywał się w optymalnych warunkach i był przeprowadzony przez doświadczoną ekipę, wyposażoną w profesjonalny park maszynowy.

 

Ze względu na specyfikę naszych warunków pogodowych (długa zima, częste opady deszczu, itp) instalacja nawierzchni poliuretanowych może czasem ulec opóźnieniu, co jest znacznie lepszym wyjściem niż kładzenie jej mimo niesprzyjających warunków, ale zgodnie z ustalonym urzędowo harmonogramem. Ważniejsza jest trwałość i zachowanie najwyższych parametrów użytkowych i estetycznych, przez długie lata, niż sztywne trzymanie się określonych terminów. Stawiamy na jakość, która będzie dumą inwestora przez kolejne sezony!